Piknik Paramilitarny
4
cze
2026
Więcej
Przejdź do menu głównego.
Przejdź do treści.
Przejdź do wyszukiwarki.
Uruchom wysoki kontrast.
Uruchom wersję tekstową.
Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Środa, 5 czerwca 


,,Miło szaleć, kiedy czas po temu" - czyli kolejny dzień atrakcji

Dziś na terenie naszego przedszkola odbył się Festyn, a na nim moc wesołej zabawy i niespodzianek.
Uroczystość otworzyła dyrektor przedszkola pani Marta Gruchała, która jeszcze raz złożyła dzieciom życzenia z okazji niedawnego Święta Dziecka i oczywiście życzyła wszystkim przedszkolakom beztroskiej, udanej zabawy.
Swoją obecnością na festynie zaszczycili nas Wiceprezydent Miasta Zawiercia Pan Paweł Kaziród i Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Pan Michał Myszkowski, którzy życzyli dzieciom świetnych humorów i dobrej zabawy.
Niewątpliwą atrakcją dzisiejszej uroczystości były:
serdecznie dziękujemy 


Serdecznie dziękujemy Rodzicom za słodkości i zaangażowanie się w festyn, co przyczyniło się do cudownie spędzonego czasu Ich pociech 
Do zobaczenia za rok
4
cze
2026
Więcej
DYŻUR WAKACYJNY 2025/2026 Informujemy wszystkich zainteresowanych rodziców, że można zapisywać dzieci na dyżur wakacyjny. W ...
27
maj
2026
Więcej
22
maj
2026
Więcej
Wyszukiwarka
Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.